České freehostingy: Kde pořídit webhosting zdarma?

Freeehosting je web hosting, za který nemusíte nic platit. Tedy je k dispozici zdarma. Oproti placenému hostingu bývá značně omezen (prostorem, pamětí, databázemi, emaily atd.) a obvykle nic negarantuje. I tak se ale může občas hodit. Třeba pro testování, malý osobní blog nebo webovou vizitku.

Jaká je nabídka freehostingů v ČR? Kde si webhosting zdarma pořídit?

Freehostingy s doménou třetího řádu zdarma

Tedy takové, kde krom prostoru pro web, dostanete zdarma i nějakou tu subdoménu. Třeba vasnazev.webzdarma.cz, vasnazev.unas.cz, vasnazev.tode.cz, vasnazev.hostuju.cz, vasnazev.sweb.cz atd.

Běžně se na stránkách hostovaných na těchto freehostinzích objevuje reklama od provozovatele. Takže to tak úplně zadarmo není. Ale pořád lepší, než nic.

Webzdarma: Tarif Zdarma

Endora: Tarif Lite a Free

Pokud chcete dvojnásobek prostoru (2000 MB) a vyšší přenos dat (30000 MB měsíčně) můžete si na Endoře ověřit účet prostřednictvím SMS zprávy za 50 Kč (přechod z tarifu Lite na Free). Na jednom účtu můžete mít libovolný počet aktivních webů, placenou SMS stačí poslat pouze jednou (vyšší limity budou platit pro všechny weby v ověřeném účtu).

Hostuju: Freehosting

PHP5 Freehosting

Aspone: Varianta Freehosting

Sweb

Webhosting k doméně zdarma

Někteří poskytovatelé webhostingu nabízejí k objednané (a zaplacené) doméně trochu prostoru pro web zdarma (a bez reklam). Ten může dobře posloužit pro jednoduchou webovou vizitku, landing page, mikrostránku ...

Váš hosting

Wedos MiniWeb

Thosting

Web4Ce: Webhosting Pikolo

Pipni: Webhosting Free

Webhostingy: Webhosting zdarma

Tele3

Znáte webhosting zdarma, který v uvedeném přehledu chybí? Dejte mi vědět prostřednictvím komentáře nebo mi napište na email info@hostingo.cz. Díky.

Vložit komentář